Kosmetyki Autoglym

Autoglym Super Resin Polish

Super Resin Polish 325 ml to propozycja, która gwarantuje nam połysk i wosk na aucie. Jeden z najlepszych dostępnych na rynku wosków syntetycznych, które nadają lakierom doskonały połysk. Na jedno woskowanie będziemy zużywać około 30-50 ml co powoli nawet na 10 aplikacji. (https://sklep.motogo.pl/autoglym-m49) Produkt cieszy się międzynarodowym uznaniem i rzeczywiście będzie to bardzo dobry wybór. Produkt dodatkowo bardzo łatwo się stosuje. Będzie on łączył w sobie elementy czy to czyszczące, polerujące oraz uszczelniające. Idealny będzie dla wszystkich rodzajów oraz kolorów nowych albo też lekko zużytych lakierów pojazdu, w tym również tych metalizowanych, bezbarwnych oraz farb na bazie wody.

Polecany będzie w przypadku częstych zabiegów kosmetycznych naszego samochodu. Okresowe polerowanie delikatnie będzie usuwać szkodliwe zanieczyszczenia wód powierzchniowych i gwarantuje odpowiedni połysk oraz tworzy barierę ochronną dla zanieczyszczeń drogowych. Produkt ma małocząsteczkowe żywice masy ciała, które będą zapewniać doskonały efekt kosmetyczny oraz ochronny przed zagrożeniami od środowiska naturalnego, w tym promieniami ultrafioletowymi oraz detergentami.

Autoglym Paint Renovator

Lakier samochodowy jest cienki i za każdym razem, gdy będzie się go odnawiać należy używać odpowiednich związków ściernych i dlatego cześć lakieru będzie wtedy usuwana. Zewnętrzna warstwa musi być zachowana w jak największym stopniu. Korzystanie ze środków ściernych oraz polerujących musi być ograniczone do korekty uszkodzeń, które są najbardziej widoczne takie jak zadrapania czy ulteniania. Dobrze będzie stosować właśnie najpierw Super Resin Polish, ponieważ ten produkt będzie w stanie poprawić wygląd bez zbędnego usuwania farby.

Środki polerujące

Jeśli dodatkowo będzie wymagana również poprawa można używać Paint Renovator, który zawiera w składzie szybko działające środki ścierne i sprawdzi się doskonale. Uzyskać można szybkie efekty ale będzie trzeba działać precyzyjnie i ostrożnie. Trzeba również kontrolować stan powierzchni nad jaką będziemy pracować, by nie przegrzać lakieru. Nie ma silikonu i usuwa wygodnie lekkie oraz średnie zadrapania a także naturalne utlenianie lakieru. Elementy obrabiane Paint Renovatorem powinny być ponownie polerowane Super Resin Polish

Autoglym Leather Balm - Konserwacja skóry

Leather Care Balm to mieszanka emulsyjna, która ma mydło, naturalne oleje oraz środki do korekty powierzchni polimerowych, które odżywiają, nawilżają i będą gwarantować odpowiednią ochronę przed zabrudzeniami i przebarwieniami. Regularne stosowanie pozwoli zachować naturalny wygląd i właściwości skóry. Leather Care Balm to produkt przeznaczony do użycia na czystych i wstępnie oczyszczonych skórach.

Zabrudzenia skóry należy najpierw oczyścić. Leather Care Balm to produkt, który nadaje się do stosowania również na skórach motocyklowych.

Dorota Jachim

Redakcja lilironies.pl

Skorzystaj z naszego doświadczenia w dziedzinie motoryzacji

Jak odpowiednio dbać o wnętrze samochodu?
Jakich kosmetyków samochodowych warto używać?
Które marki oferują najlepsze kosmetyki samochodowe?

Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz tylko u nas.

kontakt@lilironies.pl