8 wskazówek, dzięki którym Twój samochód zawsze będzie wyglądał jak nowy

8 wskazówek, dzięki którym Twój samochód zawsze będzie wyglądał jak nowy

Oto doskonały przewodnik, który pomoże wszystkim entuzjastom detailingu samochodowego od ekspertów detailingu w MonsterShine. Nasz samochód jest odzwierciedleniem naszej osobowości. Regularna konserwacja pozwoli utrzymać go w doskonałym stanie i jak najlepszym wyglądzie. W końcu kupiłeś go za swoje ciężko zarobione pieniądze. To zawsze mądra decyzja, aby utrzymać go w dobrej formie i kondycji, aby przedłużyć jego żywotność.

 

Jeśli znalazłeś naszą stronę internetową, już zakładamy, że jesteś świadomy podstaw mycia samochodu. Tutaj omówimy kilka wskazówek car detailing, że może trzeba skupić się na. Użyj tych wskazówek do samodzielnego dbania o swój samochód.

samochód

Nigdy nie ignoruj wnętrza (bardzo pomijana część)

 

Wielu entuzjastów samochodów będzie wykraczać poza granice, aby szczegóły ich samochodów farby i wykończenia. Przynajmniej wielu z nich będzie zawsze utrzymywać go w czystości. Ale jeśli chodzi o wnętrze, wielu po prostu go unikać. Wnętrze samochodu może być utrzymane jak nowe. Użyj jakości samochód wnętrze spray detailer, aby utrzymać je w ryzach.

 

Nie myj samochodów w bezpośrednim świetle słonecznym

 

Jest to niezwykle ważne, dopóki nie będziesz bardzo pewny swoich produktów i ich ograniczeń. Jeśli używasz ich w bezpośrednim świetle słonecznym bez doświadczenia, możesz bardzo łatwo uszkodzić swój samochód. Produkty szybko wysychają i stają się bardziej skoncentrowane, co może spowodować chemiczne wytrawianie. Jeśli myjesz swój samochód w bezpośrednim świetle słonecznym, trzeba będzie pracować bardzo szybko lub w sekcjach lub wynik końcowy nie będzie tak, jak oczekiwano. Oferujemy wysokiej jakości wszystkie w jednym zestawów do mycia samochodów. Zakup całego zestawu może zaoszczędzić pieniądze zbyt.

 

Unikaj używania taniej gąbki samochodowej

 

Rękawice do mycia są łatwiejsze w utrzymaniu i użytkowaniu. W rzeczywistości z rękawicą do mycia, to staje się naprawdę szybkie i łatwe do czyszczenia samochodu bezpiecznie. Szybko zbierają cały brud z powierzchni i zatrzymują go w swoich włóknach, które można wytrząsnąć luźno w wiadrze do płukania za pomocą osłony przeciw grysowi. Ale tu jest haczyk, wielu właścicieli samochodów używa tanich gąbek do mycia samochodów. Te tanie są bardzo szorstkie dla powierzchni samochodu, działają jak papier ścierny. Regularne używanie ich kończy się uszkodzeniem lakieru bezbarwnego samochodu, powodując marszczenie i zarysowania. Zamiast tego, nasz zespół sugeruje użycie czegoś takiego jak rękawice do mycia z mikrofibry. Są one bardzo skuteczne i o wiele bardziej miękkie niż gąbki.

 

Zachowaj oddzielny zestaw czyszczący do brudniejszych miejsc

 

Według zespołu Monster Shine's detailing, posiadanie oddzielnego zestawu do czyszczenia jest dość ważne. Nie używaj tych samych ręczników, wiader, szczotek, wody itp. do brudniejszych obszarów, takich jak koła, felgi, dolne panele i wnęki kół. Nie chcesz przenieść zanieczyszczeń i brudu z dolnej części samochodu do całego nadwozia. Dlatego zawsze przechowuj zestaw do czyszczenia opon oddzielnie. Zapoznaj się z naszą kolekcją produktów do kół i opon, być może znajdziesz tam również inne przydatne narzędzia.

 

Czyszczenie szyb od wewnątrz na zewnątrz

 

Dokładne wyczyszczenie szyb od wewnątrz na zewnątrz będzie najlepszym sposobem na uniknięcie smug. Do tego celu najlepiej użyć 2 ręczników z mikrofibry. Do czyszczenia szyb potrzebny jest dobrej jakości płyn do mycia szyb i mikrofibra. Rozpylić środek czyszczący na jedną szmatkę i wytrzeć szybę do czysta. Następnie przetrzyj suchą ściereczką, aby nadać jej ostateczny połysk. Zalecamy użycie naszych ściereczek do szkła JAW.

 

Jak dużo to za dużo na woskowanie lub powlekanie?

 

Cóż, woskowanie lub powlekanie samochodu jest dość ważne. Tworzy ono warstwę ochronną wokół karoserii i nadaje jej znacznie dłuższą żywotność i połysk. Zespół detailingowy Monster Shine sugeruje regularne uzupełnianie ochrony za pomocą quick detailera. Lub jeśli wybierasz się z nano-powłoką, trwa ona dłużej (do 7 lat, ale wymaga odpowiedniej konserwacji).

 

Woskowanie samochodu jest stosunkowo niedrogie i szybsze w aplikacji. Powłoka wymaga znacznie więcej przygotowań i profesjonalnej instalacji, więc kosztuje więcej niż woskowanie. Ostateczny wybór należy do właściciela.

 

Bądź świadomy powierzchni, na której pracujesz

 

Podczas mycia samochodu zawsze warto zwracać uwagę na obszary, które mogą zostać uszkodzone przez zastosowanie niewłaściwego produktu. Czy felgi wyglądają jak po złej renowacji lub czy zostały spryskane aerozolem bez lakieru bezbarwnego? Może samochód został zmodyfikowany i posiada listwy winylowe lub światła z rynku wtórnego. Zawsze najpierw przetestuj małe niedyskretne obszary i zapytaj właściciela, czy są jakieś inteligentne naprawy lub niefabryczne modernizacje lub naprawy, o których powinieneś wiedzieć.

 

Użyj gliny bar lub gliny mitt przed polerowania maszyny

 

Glina bary lub mity przydaje się do usuwania wszystkich zanieczyszczeń, że chemiczne odkażanie nie mógł, że związane z farbą. Jeśli nie usuniesz to ryzyko polerka picking je i powodując "pigtails". Wielu używa glinianych barów, a my mamy również gliniane rękawice. Bądź świadomy marring to może spowodować i upewnij się, aby poprawić go po.

 

Podsumowując

 

W tym krótkim przewodniku staraliśmy się odpowiedzieć na wiele typowych pytań naszych klientów. Będziemy nadal dodawać szczegółowe wskazówki i triki tutaj. Zapraszamy do odwiedzenia naszych kolekcji produktów, które z pewnością pomogą Ci w dbaniu o Twoją dumę i radość. Dziękujemy za przeczytanie. Jeśli jest coś, co chciałbyś zobaczyć lub jakiekolwiek pytania, zostaw komentarz. I mamy nadzieję, że do zobaczenia przy kolejnych wpisach na naszym blogu.

Dowiedz się więcej na http://meguiars.com.pl/

Dorota Jachim

Redakcja lilironies.pl

Skorzystaj z naszego doświadczenia w dziedzinie motoryzacji

Jak odpowiednio dbać o wnętrze samochodu?
Jakich kosmetyków samochodowych warto używać?
Które marki oferują najlepsze kosmetyki samochodowe?

Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz tylko u nas.

kontakt@lilironies.pl